İçerik Slayt

Hakkımızda

Ergün Müteahhitlik İnşaat, Ergün ERSAVAŞ tarafından kurulmuştur. Firma 1998 den bu yana Kahramanmaraş başta olmak üzere bir çok projeye imzasını atmıştır.

Ergün ERSAVAŞ yönetiminde sektörde durmaksızın faaliyet gösteren firmamız, Afşin Vergi Dairesi, Göksun Kanlıkavak İlköğretim Okulu, Göksun Kanlıkavak Sağlık Ocağı gibi bir çok kamu binası projesinin yapımını üstlenmiştir.

2012 yılından itibaren Konut Projelerine yönelen Ergün İnşaat bir çok aileyi "Dünyada Mekan" sloganı ile uygun koşullarda ev sahibi yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Osmanlı zamınında kapı kulplarında "Ya Fettah" yazardı. "Bütün kapıları açan ve sıkıntıları gideren" anlamına gelen bu sözü referans alan firmamızın iddası, herkesi ev sahibi yapmak değil; "Ya Fettah" düsturunu benimseyen ailelere "Bütün kapıları açmak ve sıkıntılarını gidermeye" yardımcı olmaktır.

Firma,sektördeki teknolojik yenilikleri takip ve projelerinde uygulama vizyonu ile birlikte yapım sonrası satış ve satış sonrası hizmetler konusunda da müşterilerin memnuniyetine büyük önem vermekte ve bununla ilgili personelini sürekli eğitmektedir.

İnşa ettiğimiz her proje kusursuz bir takım çalışmasının eseridir. Yeni olanın peşinden giden, her gün daha iyisi için çabalayan ve her durumda vazgeçmeden çözüm üreten çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz bir güç var. İşte biz, her gün bu güçten aldığımız ilhamla çalışmaya devam ediyoruz, daha da büyük mutlulukları hep birlikte inşa ediyoruz.

Vizyon

Firmamızın her konuda büyüme ve gelişmesini sürekli kılmak ve inşaat sektöründe ön sıralarda yer almak.

Misyon

Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri,işi taahhüt edilen zamanda,kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek.Sektöre farklı bir boyut getirerek, genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmak.

Bugüne kadar hayata geçen projelerimiz:

  • Eren Apatmanı

Devam eden projelerimiz:

  • Selçuklu Palas

Hakkımızda

Ergün Müteahhitlik İnşaat, Ergün ERSAVAŞ tarafından kurulmuştur. Firma 1998 den bu yana Kahramanmaraş başta olmak üzere bir çok projeye imzasını atmıştır.

Ergün ERSAVAŞ yönetiminde sektörde durmaksızın faaliyet gösteren firma,bir çok kamu ihalesine imza atmıştır.

2012 yılından itibaren Konut Projelerine yönelen Ergün Müteahhitlik İnşaat bir çok aileyi uygun koşullarla ev sahibi yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.
Devamı
Proje Galeri